Yhteystiedot

Lippukunnan nimi: Toijalan Eräveikot
Lyhenne ja Numero: ToEr 050276
Piiri: Hämeen Partiopiiri
Perustamisvuosi: 1928
LPK:n osoite: Toer/Paavo Helenius, Ajulantie 23, 37800 Akaa

Lippukunnanjohtaja: Ellinoora Hakala, puh. 0400 895 235 ellinoora.hakala(a)gmail.com
Pestijohtaja: Maria Koivuniemi, mkoivuniemi27(a)gmail.com
Ohjelmajohtaja: Roosa Huilla, roosahuilla95(a)gmail.com
Sihteeri: Suvi Salonen-Tomperi, suvi.salonentomperi(a)gmail.com
Rahastonhoitaja ja jäsenrekisterinhoitaja: Paavo Helenius, puh. 040 5274 581 pave(a)allinapu.fi

Sudenpentujen ikäkausivastaavat: Mari Siukola, marisiukola(a)hotmail.com
Seikkailijoiden ikäkausivastaavat: Maija Kulla-Pelonen, maija.kulla(a)gmail.com
Tarpojien ikäkausivastaavat: Sami Anttila ja Kimmo Nevalainen
Samoajien ikäkausivastaava: Timo Strömmer
Vaeltajien ikäkausivastaava: Sanna Merjokari, sanna.merjokari(a)gmail.com
Aikuiset / Dinot: Mia Kylén, kylenmia(a)gmail.com
Sisu-toiminta: Anni Kosonen, anni.kosonen(a)gmail.com

Kolovahdit:
Arajärven leiripaikan vastaavat: Mia Kylén, puh. 040 7716919, Raimo Antila, puh. 040 8209440 ja Sami Rantala, puh. 040 554 9494
Arajärven leiripaikan varaukset partiolaisille: kirsi.lindfors@pp.inet.fi

Seppo eli seurakunnan partiotyöntekijä: Hele Ali-Löytty, puh. 040 543 5906 hele.ali-loytty@evl.fi